logo.png

Електронний щоденник

logo-v3.png

Про зарахування учнів до 1-х класів у 2020-2021 навчальному році

29-06-2020

28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

25-06-2020

Шановні учні та батьки!

 

Щиро вітаємо  з визначним національним святом – Днем Конституції України!

Нехай ця урочиста подія, яка відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у навчанні та професійній царині.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, натхнення та успіхів у всіх добрих справах. Хай мир і злагода панують в нашій країні. 

Рекомендуємо переглянути відеоматеріали "Конституція України: вимір історії і часу" та ознайомитися з інформаційними матеріалами "Конституція України - Основний закон", "Історичне коріння Конституції України", "Конституція у коміксах".

На допомогу організаторам національно-патріотичного виховання працівниками відділу національного виховання ОБЛІППО створено Google Сайт «28 червня – День Конституції України» (https://sites.google.com/view/vnv280620) та онлайн гра «Хто хоче стати мільйонером?» за матеріалами сайту (https://learningapps.org/watch?v=pmzmwkugk20).

22 червня щорічно відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

15-06-2020

Згідно з Указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, з метою   всенародного   вшанування  пам'яті  синів  і  дочок українського народу,  полеглих   під   час   Другої світової війни, 22 червня щорічно відзначається як  День  скорботи  і  вшанування  пам'яті  жертв  війни  в Україні.

Цього дня 1941 року попри таємну угоду про ненапад (пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року) та військово-економічну співпрацю із СРСР нацистська Німеччина та її союзники атакували радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років як складова частина Другої світової війни. Її бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття.

Залежність обох воюючих сторін від українського економічного, сировинного потенціалу зумовила вкрай безкомпромісний, гранично-кривавий характер бойових дій на нашій території. Загалом протистояння між Німеччиною та СРСР на території України не припинялося впродовж 40 місяців. Через це Україна зазнала великих людських і матеріальних втрат. Зокрема, на її території загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, із них цивільного населення  –    близько 5 млн. жінок, старих, дітей. 2,2 мільйона українців було вивезено на примусові роботи до нацистської Німеччини. 10 мільйонів втратило притулок. На цілковиті руїни було перетворено понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл.

Великих людських втрат зазнав за часи Другої світової війни Донецький регіон. За переписом 1939 року на території нашої області мешкало 3,1 млн осіб. На 1 грудня 1943 року населення становило близько 1,577 млн. мешканців. тобто скоротилося на 1,5 млн. осіб.

Зокрема, за часи нацистської окупації на території Донецької області функціонувало 47 таборів радянської військовополонених. Через погані умови утримання смертність серед військовополонених була надзвичайно високою.

Протягом 1941-1942 років було знищено 25 133 осіб – більше третини довоєнної чисельності мешканців Донеччини єврейської національності.

Під час Другої світовой війни остарбайтерами стали понад  252 239 донеччан, або 8% від населення області у 1939 році.

 

Тому цього дня 22 червня вшануймо пам’ять всіх, чиє життя було покалічено і зруйновано у тій страшній війні!

Шановні випускники 9-х класів!

09-06-2020

Педагогічний колектив спеціалізованої школи №8 вітає Вас з отриманням документів про здобуття базової середньої освіти! Бажаємо успіху, натхнення, яскравого і веселого відпочинку!

До зустрічі 1 вересня!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

04-06-2020

Прийом документів щодо зарахування дітей до перших класів Маріупольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №8 буде відбуватися впродовж місяця з 01 червня по 30 червня 2020 року за попереднім записом за телефоном:

067-289-53-48

Дні роботи приймальної комісії в червні: пн - пт

Години прийому документів: 9.00 – 15.00

Місце прийому: вестибюль СШ №8

Шановні батьки!

Зважаючи на обставини та попередню узгодженість дій, просимо не створювати ажіотажу та скупченості людей під час прийому. Також просимо виявити відповідальність та приходити до закладу освіти відповідно до погодженої дати та часу, за умови задовільного стану здоров’я, у засобах індивідуального захисту (маска, рукавички).

Заяви у закладі освіти приймаються виключно у батьків, без присутності дітей.

Перелік документів, необхідних для зарахування дитини в 1-й клас:

1.Копія свідоцтва про народження дитини.

2. Копія ідентифікаційного номеру дитини.

3.Заява до вступу в 1-й клас, написана особисто одним із батьків (https://drive.google.com/file/d/1tilXdgXNuEcvJEdzPIe-asL3ORoAdArV/view?usp=sharing)

4.Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду", оригінал або копія медичної довідки за формою 063" Довідка про щеплення". (медичні документи можна донести у серпні)

5. Дві фотографії 3*4

       Документи до закладу загальної середньої освіти подаються особисто одним із батьків.

       Звертаємо вашу увагу на необхідність наявності документу, що засвідчує особу заявника.

       Документи подавати у папці.

Останній дзвоник

28-05-2020

Дорогі учні! Шановні батьки!

Педагогічний колектив спеціалізованої школи №8 щиро вітає Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче, особисто для випускників нашої школи.

Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

До Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

17-05-2020

Шановні учні та батьки! 18 травня в Україні традиційно відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу . 

Рекомендуємо переглянути відеоматеріали "Депортація кримських татар - трагедія цілого народу",  ознайомитися з матеріалами тематичного уроку "18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу". Також ці матеріали розміщені на платформі Google Classroom.

1 / 34

Please reload

Питання-Відповідь

© 2020 «Маріупольська СШ №8». 

  • Белая иконка facebook
  • Иконка Twitter с прозрачным фоном
  • White Google+ Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now